• PLAYSERVIS, s.r.o. je MADE in EU - všetky komponenty a materiály, ktoré používame sú vyrobené v Európe.
  Pôvod materiálov dokladujeme certifikátmi dodávateľov.
 • Ponúkame bezplatný, flexibilný, zákaznícky servis počnúc osobnou obhliadkou priestoru a poradenstvom až po samotnú výstavbu ako aj záručný a pozáručný servis.
 • 3D návrh na mieru plus jeho ďalšie úpravy Vám podľa rozpočtu a želania vytvoríme v rýchlom čase ako bezplatnú súčasť zákazníckeho servisu.
 • JEDINEČNOSŤ
  Individuálne ilustrácie, grafika, a logá môžu byť digitálne vytlačené, alebo šité v rôznych štýloch. Dekorácie môžu byť použité aj na podlahové podložky, závesy a na mäkké predmety na hranie. Grafickému vyhotoveniu sa u nás medze nekladú. Každý projekt je nenapodobiteľný originál.
 • Vyžiadajte si u nás vzorky používaných materiálov a porovnajte si ich s konkurenciou.
 • Vyžiadajte si osobné stretnutie s obchodným zástupcom alebo manažérom firmy na niektorej z našich realizácii, kde Vám vieme prezentovať naše inštalačné postupy a materiály.
 • Pozrite si mapu našich projektov a vypýtajte si recenzie od našich spokojných zákazníkov.

Spolupracujeme s renovovanými firmami, ktoré pôsobia na Európskom a svetovom trhu a dlhoročne sa venujú výrobe komponentov pre detské ihriská. Materiál dovážame z rôznych kútov Európy: Holandsko, Belgicko, Rakúsko, Anglicko.

Pre nás je priorita BEZPEČNOSŤ. Určite si každý rodič praje, aby sa jeho dieťaťu pri hre nič nestalo a nehrozilo mu nebezpečenstvo úrazu.

Na prvý pohľad sú interiérové ihriska od rôznych dodávateľov veľmi podobné, ale ak si ich začnete všímať podrobne, ich kvalita sa veľmi líši či už materiálom, výrobným procesom alebo inštaláciou.

Dôležité je mať čo najviac informácií a vedieť tieto detaily rozpoznať.

Inštalačným postupom, ktorý používame aj my, sú realizované najväčšie Mega parky v , SEVERSKÝCH KRAJINÁCH a v ZÁPADNEJ EURÓPE, kde je zákazník extra citlivý na kvalitu a bezpečnosť.

CHARAKTERISTIKA NAŠICH MATERIÁLOV:

1. KONŠTRUKČNÁ OCEĽ

Exteriér:
Kvalitná hrubostenná pozinkovaná galvanizovaná oceľ s priemerom 48 mm a hrúbkou steny 3,2 mm. Využívame predovšetkým pri stavbách v exteriéri, kde je využiteľnosť galvanizovanej ocele nevyhnutná.

Interiér:
Kvalitná hrubostenná oceľ s priemerom 48 mm a hrúbkou steny 3,2 mm. Konštrukcia je umiestnená v interéri preto na ňu nevplývajú poveternostné podmienky exteriéru ani nepodlieha teplotným zmenám. Po dohode zo zákazníkom je samozrejme možné použiť za doplatok galvanizovanú oceľ.

Oceľ nám dodáva renomovaný Slovenský dodávateľ s dlhoročnou tradíciou produkcie MADE IN SVK.

2.OCEĽOVÉ SPOJKY

Konštrukčný systém spájame typizovanými galvanizovanými spojkami key clamps MADE IN GB. Masívne vyhotovenie je zárukou, že Vaša konštrukcia bude aj po rokoch užívania bez akýchkoľvek známok nestability. Vďaka tomu môžu rodičia sprevádzať na našich ihriskách svoje deti v labyrinte. Nosnosť jednej spojky je až do 900 kg.

3. PLASTOVÉ, SKLOLAMINÁTOVÉ KOMPONENTY A ATRAKCIE

Plastové komponenty a atrakcie majú vysoko kvalitný, hladký povrch. K dispozícii sú v rôznych farbách a motívoch. Používa sa pre komponenty ako šmykľavky, plastové prechody, tuneli a hracie panely. Materiály použité na výrobu sú certifikované, odolné proti bežnému poškodeniu. Atrakcie sú vyrobené v Holandsku a Českej Republike MADE IN NL ,MADE IN CZ

4. OCHRANNÉ SIETE

- Ochranné obvodové siete sú UZLOVÉ veľ. oka 4,5 cm, inštalované na každé okno poschodia individuálne. Týmto inštalačným postupom zabránime predčasnému nechcenému uvoľneniu. Neinštalujeme sieť v jednom celku na celú stranu ihriska.

- Samozrejmá inštalácia siete na strope labyrintu.

- Pozdĺž šmykľaviek inštalujeme špeciálnu NO CLIMB NET veľ. oka 0,5 cm zabraňujúcu deťom spätný výjazd deti po šmykľavke. Zároveň bráni lezeniu detí po vonkajšej strane konštrukcie na miesta, kde v žiadnom prípade nemajú čo robiť a hrozí úraz.

- Siete vyrobené v Anglicku MADE IN GB

5. FAREBNÁ OBAĽOVACIA PENA / TUFF PAD /

Materiál: Vysoko kvalitný pružný bezprašný polyuretán. Odolný voči UV žiareniu vhodný na využitie aj do exteriéru. Možnosť výberu z 13 farebných odtieňov.

Systém inštalácie: Obaľovaciu penu upravujeme a inštalujeme odborným spôsobom, ktorá do seba v rozdielnych rovinách pekne zapadá a pôsobí uhladeným celistvým dojmom.

Na našich ihriskách nie je NIKDY vidieť spod farebnej ochranne peny vykukajúcu oceľovú konštrukciu.

Takto obalenú konštrukciu prešnurujeme pevnou silónovou šnúrou.

Spôsob šnurovania je odborný postup a realizujú ho skúsení pracovníci našej firmy.

Šnúra nezanecháva ostré hrany ako plastové sťahahovačky. Ihrisko inštalované týmto spôsobom vyzerá oveľa lepšie a jeho prevedenie pôsobí pevnejším a konštrukčne dokonalejším dojmom.

NIKDY nepoužívame plastové pásky, ktorých neodborná inštalácia zanecháva ostré hrany, na ktorých sa deti často krát porania.

6. PODLAHY NA PODLAŽIA KONŠTRUKCIE

Ako základný korpus používame OSB dosku z hrúbkou 1,8 cm. OSB doska tejto hrúbky sa pri bežnom užívaní aj dospelým človekom nikdy neohne ani nepraskne. Na OSB dosku je lepená recyklovaná pena kvalita /PO 80/ v hrúbke 5 cm. Zhotovený kus je obalený do farebnej PVC podlahoviny v rôznych farbách. Povrch spĺňa požiadavky kritickej výšky pádu a má protišmykový povrch.

- Vyžiadajte si u nás vzorky používaných materiálov a porovnajte si ich s konkurenciou.

7. PODLAHA V PRIZEMÍ IHRISKA / PUZZLE MAT/

Na prízemí ihriska používame záťažovú mäkkú podlahu tipu Puzzle hrúbkou 20 mm.

-Naše podlahy sa po krátkom čase používania nevlnia.

-Hrúbka zabezpečuje odolnosť na dlhé roky používania.

-Podlahu ukladáme na konci inštalácie a tak máte 100% istotu že je pri odovzdaní ihriska nepoškodená.

- Vyžiadajte si u nás vzorky používaných materiálov a porovnajte si ich s konkurenciou.

8. KONŠTRUKČNÉ RIEŠENIA

Všetky výjazdy a šmykľavky na našom ihrisku sú chránené konštrukciou a sieťou, takže nehrozí riziko pádu po stranách.

Nami inštalovaný tobogan je zabezpečený proti vstupu deti pod a okolo atrakcie. Konštrukcia bráni deťom dostať sa do nebezpečných výšok.

Z našich plastových komponentov netrčia žiadne skrutky.

Každý rodič je mimoriadne citlivý na úrazy spôsobené pri hre v ihrisku, na ktoré si zaplatil vstup a prišiel relaxovať respektíve stráviť príjemne chvíle v kruhu priateľov, známych.

Zvážte preto všetky alternatívy a vsaďte na:

 • KVALITNÉ MATERIÁLY MADE IN EU
 • KVALITNÉ SPRACOVANIE DIELOV A ATRAKCIÍ
 • KVALITNÚ INŠTALÁCIU A TECHNICKÉ POSTUPY
 • ODBORNÝ PRÍSTUP A FLEXIBILITU
 • BEZBEČNOSŤ DOKLADOVANU CERTIFIKÁTMI
 • 2 - ROČNÚ GARANCIU NA KVALITU
 • POZÁRUČNÝ SERVIS

ZVOĽTE SI SILNÉHO PARTNERA PRE VÁŠ PODNIKATEĽSKÝ ZÁMER a rozhodnite sa pre PLAYSERVIS.