• Interiérové ihrisko, či vnútorné centrum zábavy predstavujú aktuálny podnikateľský trend a obchodný koncept.
  • Oblasť služieb pre rodiny s deťmi je zanedbaná a chýbajú tieto možnosti.
  • Vnútorné detské ihriská umožňujú deťom bezpečnú hru v spoločnosti rovesníkov a sú podstatne bezpečnejšie v porovnaní s exteriérovými ihriskami.
  • Predstavujú ideálnu možnosť a priestor pre stretnutie mladých rodín s deťmi, alebo matiek na materskej dovolenke. Miesto kde si rodič može v pokoji vypiť kávu, alebo prečítať noviny alebo dobrú knihu, bez ohľadu na to, aké je vonku počasie a pritom vie,že jeho ratolesť je v bezpečí.

Výber správneho miesta je jedným z kľúčových rozhodnutí, má podstatný vplyv na návštevnosť Vašej prevádzky čiže na tržby a tým ziskovosť ihriska.

Ponúkame návrhy navhodnejších miest.

  1. V nákupnom centre alebo v nákupnom dome
  2. Športové centrá alebo rušné ulice
  3. Hotely, Rekreačné areály a turistické miesta
  4. V blízkosti miest kde sa zdržuje vačší počet ľudí

Pre všetkých záujemcov o tento typ podnikania prináša naša spoločnosť širokú ponuku produktov a vybavenia vnútorných zábavných centier a detských ihrísk.

Stačí nam uviesť požadovaný rozmer,pôdorys a o zvyšok sa postaráme my.

Ponúkame tematické spracovanie, projektovanie a úpravu detských interiérových ihrísk podľa Vašich individuálnych požiadaviek a predstáv.

3D vizualizáciu detského ihriska Vám vytvoríme zdarma

Rovnako ako výber priestoru je kľučový výber partnera na realizáciu

Úspech podnikania závisí nielen na kvalite dodaných produktov, ale aj na kvalite zákazníckej podpory a spôsobu inštalácie

Na trhu je aktuálne viacero dodávateľov a firiem,ktoré poskytujú tieto služby ale spôsob inštalácie detského ihriska je DIAMETRÁLNE ODLIŠNÝ od systému z Číny

Dôležité je mať čo najviac informácií

Nenechať sa prehovoriť a zlákať čínskou alternatívou hoci aj s krajším vizuálom

Skutočnosť je často krát odlišná. Materiály a spracovanie dielov je veľmi nekvalitné

To, čo na začiatku ušetríte, keď sa rozhodnete pre ihrisko z ČÍNY,zaplatíte neskôr a to v krátkom čase, keď sa Vám ihrisko začne rozpadávať a často ho bude nevyhnutné servisovať.

Spravidla platí,že čím väčšia investícia, tým väčšie neskoršie výnosy

Naša spoločnosť Vám ušije projekt na mieru presne podľa Vašich finančných možností

Pred investíciou do projektu Vám odporúčame si vypracovať svoj podnikateľský plán, či už s odborníkom, alebo samostatne, podľa vlastného rozhodnutia a rovnako si spracovať finančnú analýzu !

Vlastnenie a prevádzkovanie interierového ihriska je výnosný obchodný model. Podľa skúseností, podnikatelia v tejto oblasti môžu očakávať návratnosť počiatočnej investície v 10-14 mesiacoch.